100 lat Prawa Wodnego, 30 lat IGWP

15 listopada 2022 Pierwsza Ustawa wodna została uchwalona dwa lata po odzyskaniu przez Polskę niepodległości czyli w 1922 roku. W tym roku obchodzimy jej stulecie. Uregulowanie kwestii prawnych po odzyskaniu

Zaproszenie na Seminarium w dniu 29.11.2022: Część 1. „Modernizacja obiektów na terenie oczyszczalni ścieków oraz zbiorników na wodę spożywczą”, Część 2. ” Bezwykopowa renowacja infrastruktury kanalizacyjnej – zagrożenie biogenną korozją kwasu siarkowego

Zaproszenie Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych oddział w Krakowie, wspólnie z Małopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa zapraszają na bezpłatne seminarium szkoleniowe w wersji hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie) na temat:

Zaproszenie na Seminarium w dniu 15.11.2022: Część 1. „Wykorzystanie urządzeń do pomiaru jakości wody w systemach wodociągowych”, Część 2. „Optymalizacja pracy Oczyszczalni Ścieków – oczyszczanie biologiczne metodą osadu czynnego”

Zaproszenie Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych oddział w Krakowie, wspólnie z Małopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa zapraszają na bezpłatne seminarium szkoleniowe w wersji hybrydowej (stacjonarnie i zdalnie) na temat:

Monografia PZITS 1919-2019

Z okazji obchodów 100-lecia została wydana Monografia, która jest szczególnym dokumentem „dającym okazję do refleksji nad przeszłością i do dokonania podsumowania naszej działalności w służbie społeczeństwu” a motto tej monografii

Webinarium 17.06.2021 godz. 12:30-14:45 „Charakterystyka mikrozanieczyszczeń znajdujących się w Dyrektywie z dnia 16 grudnia 2020 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi „

Szanowni Państwo, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Krakowie zaprasza na wspólnie organizowane z Małopolską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa webinarium Temat:”Charakterystyka mikrozanieczyszczeń znajdujących się w Dyrektywie z dnia

NIK o zagospodarowaniu wód opadowych i roztopowych

W Polsce w wyniku postępującej urbanizacji już 23 mln osób (ok. 60 proc. populacji kraju) żyje w miastach. Powstające w miastach osiedla, biurowce czy galerie handlowe, pochłaniają niemal każdy wolny skrawek ziemi. W konsekwencji opady atmosferyczne, na skutek zmian

Przewijanie do góry